Logo Staples

Artykuły biurowe, które ułatwiają codzienną pracę i zwiększają produktywność

Udostępnij:
  • Post-it
  • Scotch

Wszyscy wiemy, że skuteczne zarządzanie wieloma zadaniami zwiększa wydajność i pozwala uniknąć stresu. Kiedy jednak mamy nieplanowane spotkanie lub gonią nas terminy i liczy się każda minuta, właściwa organizacja czasu potrafi być dużym wyzwaniem. Na szczęście istnieją sposoby, które pozwalają ułatwić sobie pracę.

Warto podzielić dzień pracy na pojedyncze zadania — to zwiększa poczucie, że są one osiągalne. Można wtedy w pełni skoncentrować się na każdym zadaniu, a postęp pracy jest łatwo zauważalny. Nasze artykuły biurowe są tu niezwykle przydatne — pozwalają przyspieszyć wykonywanie pewnych czynności i pracować wydajniej oraz lepiej organizować czas i codzienne obowiązki.

Poniżej przedstawiamy kilka sposobów, w jaki można wykorzystać nasze produkty, by łatwiej rozładować napięty grafik.

Niezbędne każdego dnia
Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky pomagają zaplanować cały dzień. Mają zwiększoną przyczepność, więc można je przykleić praktycznie do każdej powierzchni i pozostaną na niej tak długo, jak chcemy. To podstawowy element biurowego niezbędnika, który pozwala zwiększyć efektywność w pracy. Różne kolory karteczek ułatwiają właściwe zarządzanie zadaniami — można na przykład dobierać je pod kątem ważności zadań. Karteczki pozwalają na bieżąco śledzić postępy w pracy, więc zawsze wiadomo, czym trzeba się zająć w danej chwili, a w razie potrzeby można łatwo zmienić kolejność zadań. Można wybrać karteczki czyste lub w linie, małe lub duże — wszystkie dostępne są w różnych kolorach przyciągających wzrok. Nie da się ich nie zauważyć, dlatego doskonale nadają się do zapisywania przypomnień oraz sporządzania notatek i list zadań.

Dla osób, które chcą wygospodarować więcej czasu w pracowitym dniu, karteczki Post-it® Sticky Z-Notes okażą się pomocnym rozwiązaniem. Idealnie wpisują się w nowoczesne środowisko pracy — wygodny podajnik umożliwia wyjęcie karteczki jedną ręką. Mamy w ofercie różne rodzaje podajników, więc łatwo dopasować je do własnych preferencji i stylu biura. Karteczki samoprzylepne Post-it® Z-Notes są dostępne w wielu żywych kolorach, dzięki czemu urozmaicają nawet najbardziej pracowite dni.

Planowanie i oznaczanie
Szerokie oraz wąskie zakładki Post-it® to kolejny doskonały sposób na kontrolowanie wielu zadań do wykonania. Mają żywe kolory, są niewielkie i świetnie nadają się do organizowania pracy i oznaczania różnych elementów w kalendarzu, zeszycie lub notesie. Dzięki różnym kolorom można nadawać priorytety zadaniom, np. pilne oznaczać kolorem czerwonym, mniej pilne — żółtym, a najmniej pilne — zielonym. Ułatwiają szybkie znalezienie oznaczonych elementów, co pozwala zaoszczędzić cenny czas i przejść do kolejnej czynności.

W ciągu dnia warto zdejmować lub wymieniać oznaczenia, by widzieć, jakie są postępy w pracy. Daje to jeszcze większą motywację do działania i satysfakcję z ukończonych zadań.

Magiczne rozwiązanie
Taśma Scotch® Magic™ jest niezbędna w każdym dobrze zorganizowanym miejscu pracy. Na rolce widać, że ma delikatnie szorstką powierzchnię, ale po przyklejeniu na papier jest niemal niezauważalna. Jest mocna i można ją przykleić i odkleić (jeśli zmienisz zdanie). Można także po niej pisać — to jej największa zaleta — więc doskonale nadaje się do tymczasowego opisywania wydrukowanych dokumentów. Do taśm dostępne są podręczne podajniki (idealne w podróży) lub obciążone podajniki do postawienia na biurko. Warto je mieć na swoim biurku.

Zachęcamy do wypróbowania naszych artykułów biurowych. Zobaczycie, jak bardzo mogą wpłynąć na poprawę wydajności i ułatwić wykonywanie codziennych zadań. To doskonały moment, by usprawnić organizację swojej pracy.  

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form