Logo Staples

5 biurowych sztuczek, które warto znać

Udostępnij:
  • International Paper

Jeśli chcesz odnosić sukcesy, stale poszukujesz najlepszych sposobów, żeby jednocześnie zwiększyć wydajność, być dobrze zorganizowanym i doskonale zarządzać czasem w pracy. Na szczęście mamy do dyspozycji kilka pomysłowych metod pozwalających osiągnąć w pracy więcej na kilku poziomach. Przedstawiamy tu 5 biurowych sztuczek, które powinieneś wypróbować już dziś:

Biurowa sztuczka nr 1: Wyczyść swoją klawiaturę
Wyczyść brudną klawiaturę za pomocą kawałka czystej taśmy, żeby usunąć zanieczyszczenia spomiędzy klawiszy.

Biurowa sztuczka nr 2: Uporządkuj przewody zasilające
Wykorzystaj rozmaite klipsy do papieru, żeby uporządkować przewody zasilające dochodzące do Twojego biurka. Dzięki temu nie splączą się ze sobą i nie będą Ci przeszkadzać. Przymocuj klipsy do biurka lub innej powierzchni i wsuń końcówki nieużywanych akurat przewodów w ich metalową część w kształcie pętli.

Biurowa sztuczka nr 3: Wykonuj ćwiczenia fizyczne przy biurku
Nieraz trudno jest znaleźć czas na aktywność fizyczną. Możesz wykorzystać na ćwiczenia czas spędzany przy biurku dzięki zastąpieniu krzesła dużą piłką do ćwiczeń lub stworzeniu sobie biurka do pracy na stojąco.

Biurowa sztuczka nr 4: Napraw chybotliw
Rozwiąż problem chybocących się mebli, podkładając pod nie stare płyty CD, które dodatkowo ochronią dywan. Takie płyty nadają się też doskonale na podkładki pod kubek.

Biurowa sztuczka nr 5: Z łatwością otwieraj opakowania papieru
Masz problem z otwieraniem opakowań papieru, szczególnie gdy są plastikowe? W takim razie skorzystaj z jednego z nowych rozwiązań łatwego otwierania o nazwie „tear strip”. Umożliwia ono szybkie otwarcie ryzy przy pomocy zaledwie dwóch palców i bez ryzyka, że przypadkowo uszkodzi się opakowanie. 

Inne korzyści:e meble

  • Otwieranie ryzy papieru bez użycia ostrych przedmiotów
  • Nie ma ryzyka uszkodzenia paznokci
  • Nie dochodzi do przypadkowego uszkodzenia krawędzi papieru, które potem może powodować zacinanie się kartek w urządzeniach
  • Można załadować do drukarki od razu całą ryzę papieru lub nawet więcej
  • Otwarte opakowanie można przechowywać na półce, bo papier jest chroniony jego pozostałą częścią

International Paper opracował opakowanie z taśmą ułatwiającą jego otwarcie – system „tear strip” – dla całej linii produktów HP Everyday Papers. To rozwiązanie ułatwiające otwieranie zdobyło kilka nagród, w tym EOP Award dla Produktu Roku 2016 i Benelux Office Products Award 2016. Jeden z jurorów stwierdził: „Koncepcja opakowania z taśmą, którą wystarczy pociągnąć jak zamek błyskawiczny, żeby łatwo je otworzyć, była stosowana w wielu kategoriach, ale nigdy do papieru biurowego”.

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form