Logo Staples

Zastosowania taśmy klejącej tesa®: Rozwiązania dla bezpieczeństwa

Udostępnij:

Zaufanie jest dobre – Zabezpieczenie jeszcze lepsze. By zniwelować źródła zagrożenia i zapobiegać stratom, temat bezpieczeństwa jest co raz częściej podejmowany przez współczesne firmy. Jako jeden z wiodących na świecie producentów innowacyjnych produktów samoprzylepnych, tesa opracowała duży wybór wysoko jakościowych produktów, które mają ważny wkład w zabezpieczeniu zdatności do pracy jak i utrzymaniu wartości towaru i budynku. Następujące przykłady wskazują jakie korzyści wiążą się z rozwiązaniami taśm klejących tesa:

Taśmy pakowe tesapack® chronią paczki przed uszkodzeniem

Zakupy internetowe przeżywają prawdziwy rozkwit: Około 3 miliardów przesyłek zostało wysłane w zeszłym roku na terenie Niemiec. W celu dostarczenia do odbiorcy paczki bez uszkodzeń 68% sprzedawców internetowych przykłada dużą wagę do opakowania gwarantującego bezpieczną przesyłkę – dowodem na to są aktualne badania stowarzyszenia przedsiębiorców w Niemczech. Od małej paczuszki, po transport niebezpiecznego towaru w kartonach XXL: Taśmami o wysokiej jakości tesapack®, można schlludnie i szybko zamknąć paczki o różnych rozmiarach i wadze. Niezawodną ochronę zapewnia na przykład wysokiej jakości taśma pakowa tesapack® Ultra Strong. Taśma jest wyjątkowo odporna na zerwanie i zapewnia także ciche odwijanie. Jest to ważna zaleta dla zdrowego środowiska pracy: Badania wskazały, że liczne taśmy pakowe, wydają dźwięk porównywalny do jadącego z prędkością 50km/h pojazdu przy odwijaniu!

CST

Klejenie zamiast wiercenia: Sprytna alternatywa dla większego bezpieczeństwa przy stanowisku pracy

W Niemczech co 6 sekund dochodzi do wypadku podczas majsterkowania. Nawet profesjonaliści z działu obsługi obiektu, którzy codziennie pracują z ostrymi przedmiotami i narzędziami, są narażeni na urazy i skaleczenia. By do tego nie dopuścić, tesa opracowała samoprzylepne rozwiązania mocujące, które stają naprzeciw oczekiwaniom i spełniają najwyższe wymagania. Zarówno za pomocą dwustronnej taśmy montażowej tesa Powerbond®, dedykowanej montażowi przedmiotów na stałe, jak i usuwalnego plastra tesa Powerstrips®: Mocowanie ramki, lustra czy billboardu staje się dziecinnie łatwe. Do wykonania tych czynności nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza ani dodatkowe narzędzia. Skutkuje to zwiększeniem bezpieczeństwa w miejscu pracy i wykluczeniem ewentualnych uszkodzeń budynku, które mogą powstać poprzez nieprawidłowe użycie narzędzi.

Double sided articles PL

tesa Extra Power® Universal – super mocna taśma naprawcza, trzyma świat w całości

Czasami wystarczą sekundy, by zapobiec większym usterkom: Nieszczelne rury, wybite okna lub uszkodzone rynny – w nagłych przypadkach ważne jest błyskawiczne działanie! Ekstra mocna taśma naprawcza Extra Power® Universal, którą można urwać ręką, jest niezawodnym pomocnikiem w naprawach wymagających szybkiej interwencji.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form