Logo Staples

W jaki sposób działają rejestratory czasu pracy Safescan?

Udostępnij:
Safescan

Inteligentne systemy czasu i obecności w pracy (TA – time and attendance) firmy Safescan łączą najnowsze technologie identyfikacji z wszechstronnymi narzędziami do zarządzania danymi. Dzięki zastosowaniu techniki zbliżeniowej RFID, mechanizmu rozpoznawania odcisków palców lub obu tych technik jednocześnie, nasze systemy pozwalają wyleminować powstawanie błędów i nieporozumień, pomagając zarówno Państwu, jak i Waszym pracownikom. Nasze oprogramowanie TA wykorzystuje zarejestrowane dane do efektywnego zarządzania siłą roboczą. Przyjrzyjmy się temu w szczegółach.

PODGLĄD W CZASIE RZECZYWISTYM
System rejestracji czasu pracy Safescan w czasie rzeczywistym przekazuje dane o obecności pracowników w Państwa sieci, zatem zawsze wiadomo, kto dokładnie znajduje się w obiekcie. W przypadku pożaru lub innej nagłej sytuacji można błyskawicznie, jednym kliknięciem wydrukować raport alarmu przeciwpożarowego, zwiększając do maksimum bezpieczeństwo pracowników.

I jest o wiele więcej ......
Funkcje raportowania w czasie rzeczywistym to nie wszystko! System rejestracji czasu pracy TA daje Państwu do dyspozycji wiele narzędzi do przeglądania i zarządzania danymi. Pozwala tworzyć raporty dzienne, tygodniowe, miesięczne i okresowe dla danego działu bądź pracownika, obserwować koszty pracy, godziny, nadgodziny i nieobecności, tworzyć plany pracy pracowników, a także eksportować dane do Excela lub wybranego programu do zarządzania wypłatami. Oprogramowanie TA, dzięki bazie danych o nieograniczonej wielkości, automatycznemu tworzeniu kopii zapasowych czy obsłudze wielu terminali, to oszczędność czasu i pieniędzy oraz cenne, niepodważalne dowody.

GOTOWE DO UŻYCIA W MGNIENIU OKA
Wystarczy zamieścić TA-8035 na ścianie i podłączyć je do swojej sieci LAN czy Wi-Fi, by po chwili załączone oprogramowanie TA je odnalazło. Teraz wystarczy już tylko podać dane pracownika i można zacząć rejestrować czas jego pracy!

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form