Logo Staples

Tork Easy Handling

Udostępnij:
Tork

Wobec szybko zmieniających się wyzwań w zarządzaniu ryzykiem Tork opracował wiele produktów, które pomagają redukować zagrożenia. Tork Easy Handling™ to system praktycznych opakowań, którym objęliśmy kolejne produkty. Opakowania Tork Easy Handling™ zostały stworzone z myślą o wygodzie personelu sprzątającego i kierowników obiektów. Są efektem badań obserwacyjnych SCA dotyczących wyzwań zawodowych personelu sprzątającego.

Badanie ujawniło, że dużą część ich pracy stanowi przenoszenie nieporęcznych opakowań papierowych ręczników, papieru toaletowego i innych wkładów na dużych odległościach. Zarówno plastikowe opakowania Tork Carry Pack, jak i kartonowe pudełka Tork Carry Box redukują obciążenie pracowników.

     

 

 

Inne produkty ograniczające ryzyko w szybko zmieniających się warunkach to Tork mydło w pianie ze specjalnie przystosowanymi dozownikami dla osób z ograniczoną siłą dłoni.

Tork oferuje gamę nowych, ekologicznych mydeł w pianie, idealnych do publicznych toalet w restauracjach, hotelach, szkołach i szpitalach. Specjalnie zaprojektowany dozownik jest łatwy w obsłudze dla dzieci i osób z ograniczoną siłą dłoni. Dzięki temu nasze mydło do skóry wrażliwej otrzymało certyfikat Szwedzkiego Stowarzyszenia ds. Reumatyzmu, a także skandynawskie i unijne eko-certyfikaty. Co więcej, mydła w pianie mniej brudzą łazienki niż mydła w płynie, pozwalając utrzymać czystość pomieszczenia na dłużej.

Wszystkie nasze mydła są pakowane w szczelne, jednorazowe butelki, co minimalizuje ryzyko zanieczyszczenia produktu. Jednorazowa butelka jest łatwa do wymiany i pozwala oszczędzać czas potrzebny na wykonanie tej czynności.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form