Logo Staples

Świat bez bezpieczeństwa i higieny pracy

Udostępnij:
Staples_article

Higiena i bezpieczeństwo pracy stały się niezbędnymi warunkami prowadzenia codziennej działalności biznesowej każdej firmy. Mają one wpływ nie tylko na to, w jaki sposób pracownicy wykonują zadania, ale oddziałują również na ich dobre samopoczucie w miejscu pracy oraz na plany i prognozy dla Twojej firmy.

Czy wiedziałeś, że?

  • 22% pracowników europejskich firm cierpi z powodu stresu, co kosztuje gospodarkę tego kontynentu 20.000 mln euro
  • 61% osób pracuje ponad osiem godzin dziennie
  • 70% pracowników przyznaje, że pracuje w złych warunkach


Istnieje jednak zarządzanie ryzykiem - profilaktyczna metoda, która pomoże Tobie poprawić standardy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz usprawnić planowanie na wypadek wszelkich nieprzewidzianych okoliczności.

Staples Business Advantage stworzył poradnik dotyczący rzeczywistego znaczenia bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zarządzania ryzykiem w miejscu pracy. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na kluczowe obszary, w których Twoja działalność biznesowa może być zagrożona, oraz zaoferowanie porad usprawniających działania, które służą ochronie zdrowia i zapewnieniu bezpieczeństwa pracy.;

Pobierz nasz poradnik, aby uzyskać więcej informacji na temat istoty zarządzania ryzykiem oraz tego, w jaki sposób stworzyć zdrowe i przyjazne pod względem bezpieczeństwa miejsce pracy.

Vantage Point PL

Let's talk in person
Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form