Logo Staples

Rexel - Zapobieganie kradzieży tożsamości w biurze

Udostępnij:
Rexel

Kradzież tożsamości staje się coraz bardziej powszechniejsza wśród przestępców, którzy zdobywają dostęp do poufnych danych zarówno internetowo, jak i pozainternetowo. Klonując tożsamość przy pomocy skradzionych danych, a następnie otwierając nowe konta bankowe, biorąc pożyczki, manipulując dokumentami, czy kupując towary w Twoim imieniu, cyberprzestępcy mogą narazić Cię na wysokie rachunki oraz utratę osobistej i zawodowej reputacji.  

Według Służb zapobiegania nadużyciom Cifas, 41% wszystkich oszustw to oszustwa związane z kradzieżą tożsamości, których liczba stale rośnie.

Istnieje wiele sposobów zapobiegania kradzieżom tożsamości, a jednym z nich jest niszczenie dokumentów. Niszczenie z wykorzystaniem automatycznego podajnika jest efektywną metodą w walce z oszustwami. Ochrania firmę i pracowników przed kradzieżą tożsamości, karami finansowymi i możliwym postępowaniem sądowym. Niszczarki z automatycznym podajnikiem nie tylko oszczędzają czas dzięki technologii automatycznego podawania,  ale również oszczędzają pieniądze, umożliwiając pracownikom skupienie się na innych zadaniach w tym samym czasie.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form