Logo Staples

edding – Wszyscy mówią o bezpieczeństwie. My proponujemy konkretne rozwiązania!

Udostępnij:
Edding

Bez względu na wielkość firmy, bezpieczeństwo w miejscu pracy ma pierwszorzędne znaczenie. Zarządzanie ryzykiem oznacza ochronę personelu, majątku i danych. Choć to dla niektórych zaskakujące, to właśnie tu na ratunek przybywa edding!

Marker permanentny edding 8400 CD/DVD/BD – chronimy zapasowe kopie danych

Tworzenie zapasowych kopii danych jest niezbędne. Jedną z wygodnych metod jest kopiowanie plików z komputera na płyty DVD i Blu-ray. Należy je jednak wyraźnie podpisać, w przeciwnym razie, kiedy będziemy potrzebowali naszych danych nie znajdziemy kluczowego arkusza kalkulacyjnego z zeszłego listopada! To właśnie zadanie dla markera edding 8400 CD/DVD/BD. Doskonale nadaje się do trwałego znakowania płyt CD, DVD i Blu-ray. Posiada miękką, zaokrągloną końcówkę, która nie niszczy płyt. Po podpisaniu wodoodporny tusz bez rozpuszczalnika nie rozmazuje się ani nie płowieje pod wpływem światła. Co więcej, edding 8400 posiada rekomendację Verbatim, wiodącego producenta nośników do przechowywania danych.

Marker UV edding 8280 Securitas – Lepiej dmuchać na zimne

Jak edding pomaga zabezpieczać majątek? Jakie są szanse na zidentyfikowanie i zwrot skradzionych nam przedmiotów? Przydaje się tu ukryte znakowanie, w którym świetnie sprawdza się marker permanentny edding 8280 UV! Pozwala w niemal niewidoczny sposób pisać praktycznie na każdej powierzchni, a napisy pozostają całkowite ukryte przed wzrokiem. Widać je dopiero wyraźnie po podświetleniu światłem ultrafioletowym. Co więcej, tusz jest wodoszczelny, wodoodporny, nieblaknący i szybkoschnący. To doskonałe narzędzie zabezpieczające przed kradzieżą, idealne do wykonywania ukrytego oznakowania.

Marker stolarski edding 8850 – Znakowanie trudno dostępnych miejsc

No dobrze, ale czy markery mogą rzeczywiście pomóc lepiej chronić personel? Tak! Na przykład marker stolarski 8850! Jego długa, cienka metalowa końcówka pozwala oznakować nawet najtrudniej dostępne miejsca; to świetny pomocnik dla robotników budowlanych, stolarzy i hydraulików, którzy mogą z maksymalną dokładnością zaznaczyć otwory do wywiercenia. A to z pewnością uchroni ich przed problemami ze strony brygadzisty!

Marker przemysłowy edding 950 – Oczywisty sposób na uwidocznienie zagrożenia

To fantastyczny marker, który umożliwia pisanie matową pastą na nierównych, zanieczyszczonych, zardzewiałych, czy mokrych materiałach. Mokrych na tyle, że nawet nurkowie korzystają z pisaka edding 950 do oznakowania elementów statku podczas podwodnego przeglądu! Pozwala szybko i wyraźnie oznakować różne potencjalne źródła zagrożenia, takie jak śliskie podłogi, mokre ściany, zardzewiały metal, chropowate drewno itp. edding 950 jest oczywiście wodoodporny, nie rozmazuje się, nie blaknie i jest odporny na wysokie temperatury nawet do 300 °C.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form