Logo Staples

Bezpieczne i zdrowe miejsca pracy z DURABLE

Udostępnij:
durable

Jeśli chodzi o zarządzanie ryzykiem i rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa i ochrony, chodzi głównie o niezawodność produktów, które wspierają efektywne środki bezpieczeństwa. Produkty DURABLE są innowacyjne i zapewniają doskonałe rozwiązania dla Twoich potrzeb bezpieczeństwa.

Jakie są ważne kwestie dotyczące bezpiecznych warunków pracy?

Zarządzanie ryzykiem koncentruje się na jego minimalizowaniu. Poprawa ogólnego stanu bezpieczeństwa obiektu biurowego wewnątrz i na zewnątrz jest tak samo ważna jak zdrowe środowisko. Takie otoczenie pomaga zapobiegać chorobom związanym z wykonywaniem pracy.

Dlaczego produkty DURABLE wspierają bezpieczną i zdrową pracę?

Ponieważ oprócz swojej wysokiej jakości są one również proste w obsłudze i poprzez to nie zakłócają głównych procesów pracy. Powodują większe bezpieczeństwo i kontrolę. Wykorzystując produkty DURABLE zwiększamy bezpieczeństwo opierając się na prostocie obsługi.

Bezpieczeństwo w biurze obejmuje kilka aspektów, dla których DURABLE oferuje szeroką gamę praktycznych rozwiązań do codziennego użytku. Identyfikatory są ważne dla identyfikacji pracowników i gości. Identyfikatory DURABLE z magnesami umożliwiają proste mocowanie bez ryzyka uszkodzenia delikatnych materiałów. Do mocowania kart identyfikacyjnych i przepustek bezpieczeństwa przeznaczone są np. mechanizmy ściągające CHROME zapewniające elastyczne i praktyczne rozwiązanie. Bezpieczne przechowywanie pieniędzy jest zawsze priorytetem, również tutaj DURABLE oferuje bezpieczne rozwiązanie - EUROBOXX: metalowe kasetki wykonane z wytrzymałych materiałów i zaprojektowane tak, aby możliwe było praktyczne przechowywanie monet, banknotów i ważnych dokumentów w jednym miejscu.

Powierzchnie często mające bezpośrednią styczność z wieloma ludźmi narażone są na przenoszenie zarazków i bakterii - np. obracane ręcznie ramki systemów informacyjnych. SHERPA® BacT-O-CLEAN oferuje powierzchnie o właściwościach antybakteryjnych - dostępne jako wersje na stół i na ścianę. Stylowa podstawa w kolorze jasnoniebieskim i panele SHERPA® posiadają tego rodzaju właściwości zabezpieczające powierzchnię i zapobiegające (w 99%) dalszemu rozwojowi mikroorganizmów w tym e-coli, MRSA, listerii i salmonelli. Panele SHERPA® BacT-O-CLEAN można wykorzystywać obustronnie umieszczając w nich np. cenniki, kontakty, strony katalogowe etc.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form